Serdecznie witamy w praktyce stomatologicznej
lek. stom. Marka Plebańskiego

Nasza praktyka oferuje Państwu usługi, które pomogą w zdrowym i komfortowym życiu. Szczycimy się 50-letnią tradycją rodzinną. Dbamy o zadowolenie pacjentów, a naszym głównym celem jest leczenie zakończone sukcesem.
Dysponujemy dwoma stanowiskami pracy. Każde stanowisko wyposażone jest w wysokiej klasy fotel stomatologiczny, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie pacjenta i ergonomicznej pracy lekarza.

Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych. Zajmujemy się profilaktyką, leczeniem dzieci i młodzieży, stomatologią zachowawczą, estetyczną, chirurgią, protetyką, leczeniem kanałowym, diagnostyką oraz implantologią.
Specjalizujemy się w endodoncji czyli leczeniu kanałowym zębów. Leczenie endodontyczne polega na usunięciu zainfekowanej miazgi zęba - nerwu oraz bardzo dokładnym i szczelnym wypełnieniu kanału korzeniowego odpowiednim materiałem. Szczególnie skomplikowane zabiegi są prowadzone z zastosowaniem mikroskopu. Taki sposób pracy pozwala na powiększenie pola zabiegowego, co ułatwia odnalezienie wszystkich kanałów korzeniowych, ich prawidłowe opracowanie i wypełnienie. W przyjaznej atmosferze zostaną Państwo otoczeni profesjonalną opieką doświadczonego zespołu. Plan leczenia jest dostosowany indywidualnie do wymagań i warunków każdego pacjenta. Wszystkie zabiegi mogą być wykonywane w znieczuleniu.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz stosujemy najnowsze techniki i materiały stosowane w nowoczesnej stomatologii.
W trosce o dobro naszych pacjentów poszerzamy wiedzę i podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach i szkoleniach naukowych w kraju i za granicą. Dowodem naszego zaangażowania na tym polu są liczne certyfikaty.

GWARANTUJEMY KOMPLEKSOWĄ OPIEKĘ
POPRZEZ WSPÓŁPRACĘ Z LEKARZAMI O RÓŻNYCH SPECJALNOŚCIACH